Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

663094

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonbris" (Kvällsbris), signerad roland S, 185/310, färglitografi, bildmått ca 26x38 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

663094 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5076230
2019-08-13 01:42:32
1 700
5047299
2019-07-23 15:27:47
1 600

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
10:45   (11:45 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.