Roland Svensson

663082

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad och daterad roland S Aug 1956, PT, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm

Läs mer

Ngt blekt

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5081775
1 600
5053724
5047141
450

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.