Roland Svensson

663081

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Väntan" (Kallskär), signerad roland S, 298/360, färglitografi, bildmått ca 28x45 cm

Läs mer

Ngt blekt

Konst, Grafik, Tema

Rum 3

Roland Svensson
Budhistorik (17 bud)
5087795
4 200
5087794
5087791
3 800
5087789
3 600
5087788
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.