Roland Svensson

663080

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Björkar vid havet", signerad roland S, 106/250, färglitografi ca 40x53 cm

Läs mer

Blekt

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
5085734
1 400
5085733
1 300
5085732
5085731
5076848

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.