Roland Svensson

663079

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad roland S, 170/275, färglitografi, bildmått ca 28x39 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
5083085
3 600
5087752
3 600
5083085
3 400
5087668
3 200
5083085

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.