Roland Svensson

663078

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Självporträtt, signerad och daterad roland S dec 1994, med dedikation, blandteknik, bildmått ca 14x9 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (4 bud)

5086149
5070186
5054563
5040755

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.