Roland Svensson

663077

ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Möja, Kyrkviken", signerad roland S, 1957, med dedikation, färglitografi, bildmått ca 21x34 cm

Läs mer

Blekt

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

5087754
550
5087196
500
5062259

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.