Roland Svensson

663073

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinter, Storskärgården", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 19x15 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
5088119
5088118
900
5088117
700
5088116
650
5088115
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.