Roland Svensson

663071

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter (Långvik), signerad roland S, 164/310, färglitografi, bildmått ca 20x40 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5088097
5085853
550
5042030

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.