Roland Svensson

663070

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Innan isen kommer", signerad och daterad roland S -59, akvarell med täckvitt, ca 18,5x20,5 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
5086207
26 000
5046155
25 000
5046002
24 000
5045575
2 400
5045085

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.