Roland Svensson

663069

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Karlssons bro, Stora Nassa", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 44x40 cm

Läs mer

Ngt gulnad

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5083052
5081606
750
5081275

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.