Roland Svensson

663064

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i aftonrodnad, signerad och daterad roland S -43, pastell, ca 26x45 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (31 bud)
5088581
36 000
5088564
35 000
5088580
35 000
5088564
34 000
5088579
33 000

Slutpris SEK:
36 000
3 474 EUR, 3 946 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.