Roland Svensson

663061

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Afton, Åboland", signerad Roland S, 1962, 274/310, färglitografi, ca 22x32 cm

Läs mer

Gulnad i marginalen

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5087598
850
5087140

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.