Roland Svensson

663059

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Roland Svensson - Villes öka, 1 förlaga/studie, blandteknik, osignerad, ca 34x26 cm; samt 1 litografi, signerad och daterad roland S.43, ca 24x17 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (11 bud)
5088722
6 200
5088670
5 200
5088661
5 000
5088518
3 400
5088305
3 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.