Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

663059

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Roland Svensson - Villes öka, 1 förlaga/studie, blandteknik, osignerad, ca 34x26 cm; samt 1 litografi, signerad och daterad roland S.43, ca 24x17 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 1

663059 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

5052864
2 400
5050831
5035338

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
19:09   (20:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.