Roland Svensson

663058

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan - Sommarbåten", signerad roland S, 156/310, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (26 bud)
5088056
8 000
5088052
7 800
5088046
7 600
5088049
7 600
5088046
7 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.