Roland Svensson

663055

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möte på isen", signerad roland S, 44/360, färglitografi, bildmått ca 35x51 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
5084868
4 400
5083048
4 200
5078478
5077162
3 800
5073300
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.