Roland Svensson

663054

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vettbåten", signerad roland S, 48/110, färglitografi, bildmått ca 22x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5088037
1 600
5087799
5077164
850
5047797
5045394

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.