Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

663052

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" ("Julbåten"), signerad roland S, 128/310, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

663052 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
5085407
10 000
5083072
9 200
5081659
9 000
5081646
8 800
5078517
8 200

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
19:54   (20:54 )
AKTUELLT BUD SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.