Roland Svensson

663052

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" ("Julbåten"), signerad roland S, 128/310, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (19 bud)
5088293
14 000
5087110
13 500
5087110
12 500
5086643
12 000
5085407
11 500

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.