Roland Svensson

663049

ROLAND SVENSSON (1928-2003): "Höstkväll Halssundet" - motiv från Gryts skärgård, signerad roland S, 1956, PT, färglitografi, bildmått ca 22x41 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson

Budhistorik (2 bud)

5074710
5036528
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.