Roland Svensson

663048

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst Tornösund, signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 35x50 cm

Läs mer

Gulnad

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
5088007
5088015
2 800
5088007
2 600
5088004
2 400
5087998

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.