Roland Svensson

663044

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad roland S, HC XXIV/XXX, färglitografi, bildmått ca 37x50 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5087851
5081447
5075692
950

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.