Roland Svensson

663040

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", signerad roland S, 82/360, färglitografi, bildmått ca 51x33 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
5087976
5045400
3 800
5045398
3 600
5045397
3 400
5045396
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.