Roland Svensson

663039

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Ramsmora, Möja", signerade roland S, förlaga i akvarell med täckvitt respektive färglitografi ("Högvinter"/"Isvinter"), daterad och numrerad -47, 2/75, bildmått ca 12x39 respektive 21x57 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (9 bud)
5088304
25 000
5088272
24 000
5086191
23 000
5077197
15 500
5059987
12 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
65 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.