Roland Svensson

663037

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn" eller "Blankt sund, Ljusskär", signerad roland S, 346/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
5087663
4 600
5086842
4 400
5086112
4 200
5083761
5082481
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.