Roland Svensson

663032

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", ur portföljen "Den Gamla Ångbåten", signerad roland S, 1978, PT, färglitografi, bildmått ca 47x34 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (33 bud)
5070271
14 000
5087738
13 500
5070271
13 000
5087737
12 500
5070271
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 374 EUR, 1 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.