Roland Svensson

663028

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 21/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm

Läs mer

Ngt gulnad

Konst, Grafik, Tema

Rum 3

Roland Svensson
Budhistorik (5 bud)
5087832
5068187
2 800
5064366
5064272
5040069

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.