Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

663025

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 60/310, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm

Läs mer

Ngt gulnad

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

663025 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5084044
2019-08-18 11:36:47
5047795
2019-07-23 19:34:44

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
12:05   (13:05 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.