Roland Svensson

663025

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 60/310, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm

Läs mer

Ngt gulnad

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (5 bud)
5087764
5087219
5085860
550
5084044
5047795

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.