Roland Svensson

663023

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 49/360, färglitografi, bildmått ca 34x52 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 3

Roland Svensson
Budhistorik (14 bud)
5085344
6 200
5085852
6 000
5085344
5 800
5085850
5 600
5085344
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.