Roland Svensson

663019

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Gillöga, signerad roland S, 11/45, färglitografi, ca 11x17 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
5087638
5087442
5087104
950
5087103
900
5087101
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.