Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

661234

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Gamla Oxelösund", signerad roland S, signerad, 105/200, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

661234 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
14:00   (15:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.