Roland Svensson

661227

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fiskarhamnen", signerad roland S, 18/30, litografi, ca 16x11 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5088083
550
5088163
500
5088083
450
5088162
5088083

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.