Roland Svensson

661218

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad och daterad roland S April 19?6 (troligen 1946), akvarell och täckvitt, ca 14x45,5 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (17 bud)
5086196
18 500
5046174
18 000
5046006
17 500
5046173
17 000
5046006
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 816 EUR, 2 017 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.