Roland Svensson

661212

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isle of Canna", signerad och daterad roland S 1951, krita och pastell, ca 25,5x43 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 4

Roland Svensson

Budhistorik (2 bud)

5066731
5062594

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.