Roland Svensson

661210

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Ateljéfönster, signerad roland S, akvarell och blyerts ca 17x14,5 cm

Läs mer

Med dedikation: Till Harald Sallberg från tacksamme vännen roland S

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 2

Roland Svensson

Budhistorik (6 bud)
5087607
2 400
5087602
5087459
5087328
900
5077166
850

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.