Jonny Westling

659991

JONNY WESTLING (född 1973): "We will not be lovers" signerad och daterad på baksidan 2018, akryl på duk, ca 46x38 cm

Tavelvagn 3

Jonny Westling

Budhistorik (3 bud)

5081664
5080636
5080635
1 300

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.