Väsksidor

659374

VÄSKSIDOR, möjligen qashqai, 1900-talets början, ca 132x68 cm

mindre lagning, smärre slitage

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Väsksidor

Budhistorik (5 bud)
5061561
650
5067462
600
5061561
550
5065161
500
5061561

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.