Roland Svensson

658248

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Käringsundet, Åland", signerad roland s., 22/45, 1960, färglitografi, bildmått ca 17x59 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5088571
950
5088568
900
5088566
850
5088559
5088556
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.