Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

658238

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tysta byn, Ramsmora", signerad roland S, 208/360, färglitografi, bildmått ca 25x40,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

658238 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5078526
2019-08-14 18:12:23
5047890
2019-07-23 19:55:03

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
21:51   (22:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.