Roland Svensson

658236

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga", signerad roland S, 17/360, färglitografi, bildmått ca 23x47 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

5077565
5077540
5070003
5047888

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.