Roland Svensson

658227

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad roland S, 77/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm, bladmått ca 69x56 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (7 bud)
5089000
2 600
5087714
2 400
5085999
5077546
5066692

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.