Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

658224

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

658224 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5078523
2019-08-14 18:10:12
650
5069407
2019-08-07 19:40:53

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
21:27   (22:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.