Roland Svensson

658213

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, HC 50 ex, färglitografi, bildmått ca 29x40 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
5079909
5047487
5079907
5047487
900
5079906
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.