Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

658151

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerad roland S., 155/275, färglitografi, bladmått ca 35x44 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

658151 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5082504
5079113
5075708
750
5069156
5066781

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
14:10   (15:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.