Roland Svensson

658136

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 142/310, färglitografi, bildmått ca 51x41 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5088284
550
5088280
500
5088279
450
5088276
5088124

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.