Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

657951

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

657951 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
5074355
5081017
5074355
1 900
5081016
1 800
5074355
1 700

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
20:42   (21:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.