Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

657786

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 204/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

657786 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5081662
1 700
5047493
1 600
5036038

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
20:30   (21:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.