Roland Svensson

657774

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Jägaren, Gillöga, (Utskär), signerad roland S, 105/350, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5087122
5047845

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.