Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

657772

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), mappen "Den Gamla Ångbåten", komplett svit bestående av 4 färglitografier, 77/360, signerade och numrerade roland S. Edition Grafioteket; omfattar (bildmått): Möte på isen, ca 45x60 cm, Den gamla ångbåten, ca 60x45 cm, Båtdags, ca 45x60 cm, Sandhamnshålet, ca 58x42 cm

Läs mer

Oramade i originalmapp

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

657772 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson

Budhistorik (7 bud)
5072198
16 500
5071806
16 000
5072179
16 000
5071806
14 500
5040202
14 000

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
20:03   (21:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
16 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.