Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

657444

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" ("Julbåten"), signerad roland S, 223/310, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

657444 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
5046330
12 000
5055171
11 500
5046330
11 000
5055170
10 500
5046330
10 000

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
19:42   (20:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.