Roland Svensson

657444

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" ("Julbåten"), signerad roland S, 223/310, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (24 bud)
5088771
23 000
5088770
22 000
5088762
21 000
5088768
21 000
5088762
20 000

Slutpris SEK:
23 000
2 220 EUR, 2 521 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.