Roland Svensson

657391

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", signerad roland S, PT 79, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm

Läs mer

Fläckar

Konst, Grafik, Tema

Rum 4

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
5088751
5087239
750
5087239
550
5055175
500
5055175

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.